Nowododane, krótkie informacje:
Wypowiedzenie ubezpieczenia OC komunikacyjnego

Przed zmianą ubezpieczyciela, tj. zawarciem nowego ubezpieczenia OC komunikacyjnego, istnieje konieczność wypowiedzenia umowy OC w dotychczasowym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nie dokonanie tego obowiązku może skutkować wezwaniem do zapłaty składki za okres, w którym, korzystaliśmy już z usług nowego ubezpieczyciela i w naszmym mniemaniu nie kontynuowaliśmy umowy z poprzednim towarzystwem.

Kilka krótkich informacji o zasadach "rządzących" obowiązkowym ubezpieczeniem OC właścicieli pojazdów oraz formularz pozwalający przygotować wspomniane wypowiedzenie będzie wkrótce dostępny na naszych stronach.


Całość informacji...

Wysokości kar za brak ubezpieczenia OC

Z początkiem tego roku, obowiązują nowe opłaty za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC komunikacyjnego...

Całość informacji...

Podstawowe informacje o IKE

Od 1. września 2004 roku można oszczędzać na Indywidualnych Kontach Emerytalnych. Podpisując umowę na prowadzenie konta IKE zyskujemy zwolnienie z opłaty podatku Belki po zakończeniu programu...

Całość informacji...W przygotowaniu:
Najtańsze ubezpieczenia na życie.

Prezentacja najtańszych ubezpieczeń ochronnych na życie - wybór z oferty ubezpieczycieli działających na polskim rynku wraz z formularzami pozwalającymi dokonać zawarcia ubezpieczenia on-line!

Przygotowywany przez nas materiał pozwoli Państwu, obniżyć koszt ubezpieczenia na życie.


Wkrótce...

Dlaczego nadal warto wykupić polisę KLiNW przed wyjazdem do UE?

W krajach Unii Europejskiej obowiązują zróżnicowane zasady pokrywania kosztów leczenia obywatelom danego kraju przez lokalne zakłady ubezpieczeń społecznych. Dlatego też fakt, że w Polsce jakieś świadczenie jest pokrywane w ramach świadczeń zusowskich nie oznacza wcale, że również w kraju Unii do którego się udajemy będzie ono bezpłatne.

Przed wyjazdem warto więc sprawdzić, za jakie świadczenia medyczne, w razie zachorowania lub wypadku będziemy musieli zapłacić z własnej kieszeni.

Mamy nadzieję, że przygotowywane przez nasze biuro zestawienie będzie w tym pomocne.


Wkrótce...